Služby

Automatizace systému řízení - Service & Consulting IT s.r.o.

Automatizace systému řízení

Na základě projektu se postaráme o celý systém automatizovaného řízení vodárenského nebo kanalizačního zařízení pomocí PLC (programovatelný logický automat). Od montáže a instalace, přes konzultace, až po aktualizace softwaru.

Měření a regulace - Service & Consulting IT s.r.o.

Měření a regulace

Pomocí měřicích zařízení sbíráme data a posíláme je do systému automatizovaného řízení. Součástí našich služeb je i regulace prováděná zařízeními, která jsou schopná vykonávat rozkazy.

Online dispečink - Service & Consulting IT s.r.o.

Online dispečink

Součástí našich služeb je také dodávka online aplikace REDISP, vzdáleného dispečinku, pomocí kterého je možné zařízení ovládat odkudkoliv a kdykoliv bez nutnosti instalace, stačí pouze zařízení připojené k internetu a webový prohlížeč. Součástí licence je i pravidelná údržba a aktualizace REDISPu, vývoj nových funkcionalit, konzultační a poradenská činnost, automatická záloha uživatelských dat a možnost neomezeného rozšíření.

Montáže rozvaděčů - Service & Consulting IT s.r.o.

Montáže rozvaděčů

Montujeme celé rozvaděče nebo do těch stávajících připojujeme PLC (programovatelný logický automat), který umožňuje automatizované řízení celého systému.

Servis - Service & Consulting IT s.r.o.

Servis

Dlouhodobě se staráme o to, aby všechny součásti automatizovaného řízení fungovaly tak, jak mají. Zajišťujeme výměnu součástí a spravujeme dispečinkový software REDISP.